KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Teckningar 14232040

nr 1423 2040

Per Landström

(1910-1999), Sverige

Teckningar, 2 st, Tusch, Signerad, "Kungsklippan", yttermått inklusive ram: 31x44 cm

Per Landström, svensk bildkonstnär född 1910, död 1999.

Utrop:

500 kr

måndag 4 oktober 2021
kl 19:09:06

Per Landström

Läs mer om Per Landström